Новини фестивалю

Реєстрація
21.03.2017

Змагання “Повітряні війни дронів”!

Змагання “Повітряні війни дронів”!

Allo mobile game fest пропонує всім, хто у захваті від сучасних технологій позмагатися у повітряних війнах дронів!

Їхні попередники – радіоприймачі, а самі гаджети про які буде йти мова, стоять на обліку озброєння Міністерства оборони США, навіть провідні інтернет-магазини використовують їх для доставки товарів у віддалені райони країн.

Дрони стали дійсно унікальним винаходом. Зараз їх використовують, як допоміжний засіб зйомки, пристрій годування тварин у зоопарку, а в Азії взагалі планують створити перше безпілотне таксі.

Дрон – це дуже простий пристрій. На рамі кріпиться чотири двигуні, що обертають пропелери. Розміри дронів можуть бути зовсім різними. Ті, що важать більше 30 кг вважають повноцінним літальним апаратом і в них має бути дозвіл на перетин повітряного простору.

Щодо аварійності пристроїв – експерти кажуть, що дрони абсолютно безпечні у використанні, навіть, якщо і були поламки, то тільки через невміле віддалене керування.

Цієї весни на Allo mobile game fest кожен зможе самостійно випробувати безпілотник.

Для участі необхідно мінімум дві людини. Переможе той дрон, на якому буде більше ушкоджень, через які він не зможе злетіти і більше змагатися.

Прийняти участь можуть абсолютно всі, не зважаючи на ваш вік, вправність керування! Організатори дозволяють одночасно брати участь 10 конкурсантам. Тому можна змагатися буде цілими командами! Ну, а якщо ви вперше беретесь за пульт керування – не переживайте. У битві можуть брати участь навіть ті, в кого зовсім немає досвіду. Звісно, до гри можна буде приступити тільки після інструктажу.

Окрім найепічнішої битви фестивалю на всіх учасників і звісно, переможців чекають неймовірні призи в ігровій локації та зоні сцени! Мобільний телефон, планшет або VR окуляри від ТМ «Samsung» все це ви можете виграти на ALLO MGF!