Новини фестивалю

Реєстрація
10.05.2017

Сонячна зустріч фестивалю у Харкові!

Сонячна зустріч фестивалю у Харкові!

Привіт, Україно! Якщо подивитись на карту проведення фестивалю Aллo Mobile Game Fest, то можна побачити, що кожне наступне місто сильно відрізняється від попереднього. Почавши у Дніпрі, ми відвідали береги Одеси, старовинні вулиці Львова і ось ми дібралися до наукового центра країни – Харкова. Четвертий етап фестивалю одразу запам’ятався нам як найтепліший, адже місто зустріло нас чистим небом та 20 градусами цельсію на термометрі, що надало нам найпозитивніший настрій на уікенд. Саме так ми і почали етап Aлло MGF у Харкові!

Подивившись на статистику відвідування зон фестивалю, ми не здивувалися – трон головної розважальної дисципліни продовжує займати Asplhalt 8 із більш ніж 650 бажаючих встановити нові рекорди. Окремо хотілося б виділити гру Minecraft, що викликала підвищенний інтерес у більш ніж 300 відвідувачів. Найвищою ж популярністю серед змагальних дисциплін все ще користується Clash Royale, адже у турнірі з неї була успішно використана сітка на 128 учасників, а просто пограти з однодумцями під час пауз прийшло більш ніж 100 людей.

Але головною метою все ж було виявити найсильніших, і під кінець другого дня фестивалю ми дізнались імена володарів слотів на гранд-фінал фестивалю у Києві. Насправді цікаві новини ми побачили вже під кінець турнірів та на нагородженні. У дисципліні World of Tanks: Blitz перемогли хлопці, що навіть мали однакові футболки зі своїми нікнеймами та логотипом свого клану. Переможцем у Vainglory виявився сам чемпіон світу з ціеї дисципліни! Також здивувати нас зуміли результати турніру з Hearthstone, адже перші місця там зайняли… два брати! Схоже, що перемагати – це в них сімейне.

Відійдемо від тематики ігор та перемістимося у світ реальний. Хоча ні, спочатку поговоримо про зону VR. Ії популярності можна тільки позаздрити, адже кількість бажаючих відчути себе у прямому сенсі по іншу сторону екрану постійно зростала. Досягти ефекту присутності у вигаданих реальностях допомагали окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR, навушники та цікаво підібрані віртуальні світи. Ось тепер повернемося до міста Харкова на планеті Земля. Як ми вже казали, погода на вулиці стояла чудова, що дало можливість відвідувачам фестивалю повною мірою насолодитися тестуванням персонального електротранспорту та битвою літаючих дронів.

Тим часом активність кипіла і у середині ТРЦ Караван. Алло Mobile Quest вже в четвертий раз підтвердив звання найхайповішого заходу на нашому фестивалі, адже люди влаштували справжню гонку за сертифікатами, проходячи усі завдання за максимально короткий проміжок часу. Лототрон також лише дивом витримував таку кількість анкет, але не треба його недооцінювати! Також, навіть без врахування завдань квесту, великий ажіотаж викликали ігрові фотозони та популярні персонажі, з якими відвідувачі з радістю записували спогади до пам’яті своїх девайсів.

І ось, уікенддійшовсвогокінця… Ми б хотілиподякуватиусім, хтозмагався у іграх, виконувавзавдання Алло MobileQuest тавідвідував іншізонинашого фестивалю! Окремодякуємо батькам за те, що приходили на змагання та вболівали за своїхдітей. Намдужеприємно знати, щопопулярністьмобільноїіндустрії росте завдяки нашим старанням. Отже, дякуємотобі, Харків, за чудовийприйом, та рухаємося до грандіозногофіналу у столицікраїни – Києві! Чекаємо на всіх вас 13 та 14 травня у ТРЦ Караван на вул. Лугова, 12!