Новини фестивалю

Реєстрація
12.04.2017

Потужний старт фестивалю Алло Mobile Game Fest!

Потужний старт фестивалю Алло Mobile Game Fest!

Нарешті відбувся довгоочікуваний старт Першого всеукраїнського фестивалю мобільного геймінгу Алло Mobile Game Fest! Ще до початку під дверима ТРЦ “Караван” зібралося неймовірно багато людей, що саме по собі свідчить про успішність фестивалю. Кількість бажаючих прийняти участь у деяких турнірних іграх була настільки високою, що організаторам довелось змінювати правила конкурсу, щоб усі бажаючі змогли випробувати себе у якості кіберспортсмену.

Більш ніж 50 учасників розважальних ігор отримали призові сертифікати. Також були визначені переможці чверть фінальних змагань у турнірних дисциплінах – вони ще позмагаються за перемогу у грандіозному фіналі, що пройде у Києві 13-14 травня. Усі гравці отримали найпозитивніші емоції від змагань, про що свідчили щирі посмішки на їх обличчях.

Завдяки яскравим фотозонам гості фестивалю мали змогу відчути себе персонажами найпопулярніших ігор, та зробити незабутні фото. Найменші гості фестивалю також не залишилися без уваги: вони зустрілися зі своїми улюбленими героями мультфільмів, що змогли здивувати навіть більш дорослих відвідувачів. Але діти мали шанс не тільки побачити улюблених персонажів, а і прийняти участь у багатьох розважальних іграх від них.

Наймасовішим заходом, що викликав неймовірний ажіотаж у глядачів, став Алло Mobile Quest. Кількість анкет учасників ледь вмістилась у лототрон, але щасливі власники призових сертифікатів все ж таки були визначені. Під час фестивалю призи отримали навіть ті хто не захотіли грати у мобільні ігри, а просто активно й весело проводили час, приймавши участь у вікторинах та конкурсах, що проходили на головній сцені фестивалю.

Отож, якщо ти не уявляєш свого життя без геймінгу або просто граєш у своє задоволення, якщо ти переміг усіх своїх друзів у Clash Royale або жодного разу не грав у мобільні ігри, ну і звістно якщо ти фанат індустрії мобільних пристроїв – приходь на фестиваль Алло Mobile Game Fest у своєму місті та отримай заряд позитиву та цінні призи!