Новини фестивалю

Реєстрація
04.05.2017

Мобільному геймінгу у Львові бути!

Мобільному геймінгу у Львові бути!

Львів. Ні, не так – Львів!!! Ось як хочеться почати наш огляд третього етапу Алло Mobile Game Fest. Справді, місто Лева дивувало нас як своєю красою, так і людьми, що приходили до нашого фестивалю у ТРЦ Victoria Gardens не звертаючи увагу на періодичні дощі. У попередніх містах ми були просто приємно здивовані постійно зростаючій кількості відвідувачів, але на третій зупинці нас чекав сюрприз. Інтригувати не будемо – список учасників змагань у кожній з розважальних та змагальних дисциплін перевищиив рекорди Одеси та Дніпра мінімум у три рази! Але на цей раз наш регламент витримав виклик і продемонстрував себе тільки з найкращої сторони.

Навіть маючи статистику перед нашими очами, ми все ще не можемо повірити у ці цифри. З чотирьох розважальних дисциплін – Zuma, Dragon Sim Online, Subway Surfers, Minecraft та Asphalt 8, абсолютний рекорд у 900 відвідувачів встановила остання. Найближчим ії конкурентом можно вважати Zuma, адже цю дисципліну відвідало майже 700 бажаючих показати все більші і більші висоти. Серед змагальних дисциплін по кількості претендентів на головний приз традиційно перемогла Clash Royale із 150 відвідувачами.

Етап у Львові ще раз підтвердив, що вам цікаві не лише мобільні ігри, а й технологічна частина мобільного світу, адже великий інтерес викликали зона Персонального електротранспорту та Битва дронів. Також гості фестивалю з радістю відвідували інші світи за допомогою зони VR, котра, доречі, ледь встигала обслуговувати всіх бажаючих.

Активність гостей фестивалю набирала обертів із часом. Якщо спочатку всі просто підходили до конкурсів на сцені з інтересом, то під кінець ведучого майже збивали з ніг у боротьбі за сертифікати від Алло, яких після фестивалю просто не зосталося. Також відвідувачі сцени продемонстрували свій інтерес, взяв участь у великому танцювальному флешмобі. Львівські діти також зуміли нас здивувати, намагючись перевірити на плавучість своїх улюблених персонажів. Але апогеєм ажіотажу на нашому фестивалі став…

Алло Mobile Quest. Ми звістно бачили багато чого, але такого інтересу – ніколи. Завдання квесту виконувались не просто швидко, а мегашвидко. Нас досі дивує, як усі анкети помістилися до лототрону, але вони помістилися! А отже подарунки знайшли своїх переможців! Найбільші ж призи отримали найсильніші з участників змагань у Hearthstone, Clash Royale, VainGlory та World of Tanks: Blitz. Показуючи свою майстерність вони довели свою першість та отримали сертифікати на 2000 грн від Алло та поїздку на гранд-фінал фестивалю до Києва!

Навіть важко уявити, що етап у Львові вже закінчено. Ми б хотіли подякувати абсолютно всім, хто відвідав наш фестиваль за величезні активність та ентузіазм. Дякуємо вам за те, що провели цей шалений вікенд разом з нами! Дякуємо тобі, місто Лева, за такий теплий прийом! А наступна зупинка – Харків. Зустрінемося 6 та 7 травня у ТРЦ Караван на вул. Героїв труда, 7!