Новини фестивалю

Реєстрація
23.03.2017

Зроби тест-драйв майбутнього на Allo Mobile Game Fest!

Зроби тест-драйв майбутнього на Allo Mobile Game Fest!

З 8 квітня по 14 травня  Allo Mobile Game fest буде дивувати всіх фанатів фантастики новітніми винаходами з якими кожен точно зможе відчути себе у реальності фільму «Назад у майбутнє».

Десь 100 років тому, люди уявляли, що у наступному столітті всі забудуть про наземний транспорт. Мабуть, для таких перетворень потрібно більше часу, але вже зараз все нас також не перестають дивувати новими винаходами.

Хіба ми могли уявити, що транспорт буде керуватися силою думки? Ну, або майже силою думки, скоріше чіткими інженерними розрахунками і елементарними законами фізики.

Здогадалися ви чи ні – мова піде про гіроскутери.

Цей транспорт правильно називається Segway і починає свою історію ще у 90х роках. Тоді було представлено мільйон ідей втілення у життя цієї моделі транспорту різними компаніями, а готовий, так би мовити, виріб світ побачив лише через 20 років.

Керується Segway масою тіла власника. Всі повороти, швидкість їзди залежить виключно від вас.

Цікаво, що як і серед автомобілів, є різні класифікації гіроскутерів. Найбільш «наворочені» моделі мають сидіння, прибори освітлення, навіть власні динаміки і дистанційне керування через Bluetooth.

Segway  здається найбільш безпечним транспортом, проте пересуватися ним можна лише тротуаром, або у закритих величезних  павільйонах.

Що ж, приходьте на Allo Mobile Game fest, який відбудеться у п’яти найбільших містах України і влаштуйте тест-драйв найінновацінішому транспорту сучасності!