Новини фестивалю

Реєстрація
22.05.2017

Феєричний фінал Алло Mobile Game Fest!

Феєричний фінал Алло Mobile Game Fest!

У кожної історії є свій початок та кінець. Потужно стартувавши у Дніпрі ми збільшували темп у морській Одесі, старовинному Львові та науковому Харкові і ось, після свого туру Україною фестиваль вирушив до своєї кінцевої зупинки – величного Києва! Столиця країни зустріла фестиваль переважно теплою та сонячною погодою, а рідкісні дощі вже ніяк не могли змінити нашого позитивного настрою. Регламенти турнірів відпрацьовані та перевірені часом, усі фото- та відеоматеріали готові, ігрові зони зібрані та готові приймати гостей. Фінал всеукраїнського фестивалю мобільних технологій та геймінгу Алло Mobile Game Fest почався!

Основні тенденції у інтересах столиці від інших міст відрізнялися не дуже сильно – корони найпопулярніших дисциплін у своєму класі залишилися на головах Asphalt 8: Airborne та Clash Royale. Все-ж обігнавши Minecraft найближчим претендентом на королеву розважальних ігор стала Zuma, а от друге місце серед змагальних так просто не назвати, адже VainGlory, Hearthstone та World of Tanks: Blitz викликали однаково високий ажіотаж у столичної публіки.

На перший день фестивалю був проведений конкурс косплею, де учасники змагалися в мистецтві перевтілення в улюбленних персонажів, а доля виносити фінальне рішення лягла на плечі досвідчених суддів. Так, переможцями у обраних категоріях стали: Фільми та мультфільми – Дрьомова Анастасія в, образі Харлі Квінн з фільму «Загін Самогубців», Відео- та мобільні ігри – Шерстюк Оксана із костюмом Леді Ліадрін із «Hearthstone», Оригінал – Козіна Аліна, що встигла між етапами змінити образ Ньют Саламандер на чарівну Космічну принцесу. Також в окремому заліку йшли учасники, молодші за 16 років. Тут у відповідних категоріях перемогу отримали Прокопенко Елізавета(Таврос Нітрам, веб-комікс Homestuck), Кротенко Ростислав(Гоуст, Call of Duty) та Зелінська Аліна(Адель Фостер).

Ми не просто так називаємо етап у Києві фінальним, адже саме тут у гарячих турнірах другого дня були визначені найсильніші гравці України у наших змагальних дисциплінах. Чемпіоном з Clash Royale став киянин Єгор «Curse» Мєдвєдев, золото з VainGlory очікувано добув сам чемпіон світу Фан Тунг «Lam_PT» Лам. У напруженому фінальному матчі звання кращого гравця Hearthstone вибив Дмитро «ХАОС» Яновський, а у не менш гарячих боях кращими мобільними танкістами стали хлопці з команди «Resq» – Влад «pro Andrew» Величко, Олександр «Стальной перчик» Банетта та Антон «Tomi» Бочарінков. Усі гранд-фінальні матчі проходили на головній сцені фестивалю і, таким чином, битву чемпіонів бачили абсолютно всі бажаючі і навіть більше!

А поки йшли запеклі матчі за слот у фіналі почався вічно популярний Алло Mobile Game Quest. Учасники із запалом проходили всі пункти, граючи у розважальні ігри, фотографуючись та просто активно проводячи свій час. Після цього вони мали змогу зануритися у віртуальний тур найкрасивішими місцями України у VR окулярах спільної розробки спеціалістів Oculus та Samsung та протестувати сучасні типи мобільного персонального електротраспорту від Rover.

І ось, відгриміли битви за звання чемпіона України із змагальних ігор, були встановлені нереальні рекорди у розважальних дисциплінах та розіграні всі призи та подарункові сертифікати. Allo Mobile Game Fest дійшов свого кінця. І все, що ми хочемо зараз сказати: “Дякуємо!”. Дякуємо преможцям з Дніпра, Одеси, Львова та Харкова, що відвідали столицю з метою боротьби за звання чемпіона, дякуємо косплеєрам за їх важку працю та самовідданість та просто всім, хто відвідував фестиваль та гарно проводив свій час з нами! Allo mobile game fest дякує всім українцям що пройшли цей шлях мобільного геймінгу!