Новини фестивалю

Реєстрація
04.04.2017

Безпечний та швидкий транспорт – це ROVER

Безпечний та швидкий транспорт – це ROVER

Близько 50 років тому вийшов діафільм, автори якого мріяли про вічну весну, про підземні міста та гаджети керування часом. Зараз ці кадри виглядають наївно, інколи навіть смішно. Тим не менш, якби люди в 60х роках минулого століття раптово з’явилися у нас, вони би точно здивувалися, адже просто на вулицях люди пересуваються на унікальному транспорті, що працює від … електрики!

Так, зараз все більшу популярність в Європі здобуває саме екологічний транспорт. Це і гіроскутери, і гіроборди, і всім відомий електровелосипед, яким, судячі, звісно, з фотографій у інтерв’ю, їздить навіть мер столиці.

Одним із лідерів на ринку електротранспорту в Україні є компанія ROVER. Саме вони пропонують найбільший асортимент екологічного транспорту. Тільки уявіть, що ви можете на одному лише гіроборді самостійно розвивати швидкість до 23 км/год. В принципі, ця швидкість дорівнює швидкості спуску на велосипеді з крутого підйому.

До речі про велосипеди та спуски. Всім відомо, що на двох колесах важче всього підійматися угору. Електричні велосипеди ROVER працюють на літіонних батареях, що дозволяють проїхати достатній кілометраж з мінімальним навантаженням на тіло. Такий велосипед має 7 передач швидкості, що дозволяє вправно регулювати рух свого транспорту у різних ситуаціях, хоча комусь 25 км/год і не здається все-таки великою.

Найбільшу швидкість може розвити найдивніший транспорт компанії ROVER: моно колесо. Звісно, виглядає воно досить чудернацько і в першу чергу викликає асоціації з виставами, шоу та іншими розважальними заходами. Але тільки на перший погляд моно колесо здається важким у керуванні: зазвичай 15 хвилин достатньо, щоб навчитися на ньому рухатися. Розвити швидкість на моно колесі можна до 30 км/год.

Ну, а випробувати всі ці гаджети ви зможете, звісно, на ALLO MGF. Приходьте та оцініть якість сучасності.