Новини фестивалю

Реєстрація
12.04.2017

ALLO MGF змінить уявлення про український косплей

ALLO MGF змінить уявлення про український косплей

Перший український фестиваль мобільних ігор від АЛЛО чекає на найяскравіших учасників косплею!

Обрати свій стиль ти зможеш серед трьох категорій: фільми та мультфільми, мобільні ігри та відеоігри, а на косплеєрів із особливою фантазією чекає категорія “оригінал”. Отже, перевтілюйся у улюбленого персонажа, або створюй когось абсолютно нового – вибір лише за тобою!

На переможців чекають круті подарункові сертифікати від АЛЛО: за перше місце у кожній з категорій ти отримуєш заохочення у розмірі 7000 грн! Зайнявши друге або третє – 2000 грн. Також нагорода за приз глядацьких симпатій, що є одним на всі категоріі, складає 2000 грн!

Організатори конкурсу не забули й про маленьких любителів мистецтва перевтілювання. Звістно ж, що АЛЛО підготували подарунки та призові заохочення для юних косплеєрів: Переможешь отримає сертифікат у 2000 грн, а зайнявші друге та третє місця по 500 грн. Лауреат призу глядацьких симпатій отримає солідний приз -сертифікат у 2000 грн!

Подробиці конкурсу та призів завантажуйте на головній сторінці сайту – у додатку «регламент конкурсу»

13 травня столиця України зустріне всіх фанатів ігор, фільмів, коміксів, книг, мультфільмів масштабним конкурсом косплею на ALLO MGF!

Люди завжди намагалися перевтілитися в інші образи: це надавало в усі часи певної свободи дій. Особливо популярними були маскаради в Венеції, коли в певні дні за одним столом могли опинитися люди різних соціальних категорій. Що правда тільки в масках.

Зараз ця традиція фактично продовжується. Прикладом того є відомий всім користувачам інтернета – косплей.

І хоча більшість вважає, що дана гра у переодягання прийшла до нас з Японії – це насправді не так. США – ось справжня батьківщина косплею. Варто також зазначити, що цей термін дуже близько граничить з іншим хобі фанатів ігор, фільмів, мультфільмів – фанфіками.

Якщо західні та східні країни влаштовують в рік до десяти фестів для косплеєрів, то в Україні на ALLO MGF масштабний конкурс косплею пройде майже вперше, і всі учасники зможуть показати різножанрові номери: від інсценізації епізоду, до театралізованого дефіле.

Реквізит для виступу, як і на закордонних фестивалях кожен учасник готує самостійно, а перед тим як його буде зараховано до списку конкурсантів, необхідно буде прислати організаторам фото костюма, а також фото персонажа, і, звісно назву свого героя. Серед низки заявок буде відібрано ряд найкращих косплеєрів, з якими вже буде проведено репетицію перед фінальним виступом перед журі.

Важливо пам’ятати, що на конкурсах косплею не допускають учасників, які використовують піротехніку або справжню зброю для окреслення персонажа. На європейських фестах, конкурсантів, які мали супер образи, реквізит та грішили використанням заборонених предметів або просто порушували правила – без пояснень «знімали» з конкурсу.

Ну і головний момент, який завжди цікавить більшість: вік учасників. Інтернет показує, що косплей – це гра для дорослої аудиторії, тим не менш на ALLO MGF прийняти участь у конкурсі можуть навіть діти. Змагатися вони будуть, звісно у своїй віковій категорії.

Детально з правилами можна ознайомитися в розділі «Регламент» на сайті фестивалю.

Не вагайтеся, реєструйтеся та не втрачайте можливості заявити про свої унікальні здібності перевтілюватися до 28 квітня 2017 року!