Новини фестивалю

Реєстрація
27.04.2017

Алло Mobile Game Fest залишив феєричний слід у сонячній Одесі!

Алло Mobile Game Fest залишив феєричний слід у сонячній Одесі!

Усім привіт! Алло Mobile Game Fest продовжуе свою ходу по Україні. На цей раз він завітав у одне з найколоритніших міст країни – чарівну Одесу. Зустрівши організаторів дощем, погода почала швидко покращуватися і перші відвідувачі фестивалю вже підходили до ТРЦ Riviera під чистим небом та справжнім весіннім сонцем. Після потужного старту у Дніпрі ми були приємно здивовані кількістю вдвідувачів, але Одеса в цьому плані перевершила всі наші очікування. На другий день нам довелося ще раз змінити регламент деяких розважальних та навіть змагальних дисциплін задля того, щоб всі бажаючі змогли насолодитися грою та позмагатися за гідні призи.

Свої подарунки за встановлення усе більших рекордів отримали майже 100 учасників змагань у розважальних дисциплінах. Найбільші ж призи отримали переможці змагань з Hearthstone, World of Tanks: Blitz, VainGlory та Clash Royale. Остання дисципліна перевищила всі наші сподівання, адже у боротьбі за головними призами та поїздкою на гранд-фінал фестивалю у Київ зійшлися 80 претендентів! Лише під самий кінець другого дня чемпіонські трофеї знайшли своїх хазяїв і були урочисто вручені їм у самому серці фестивалю – на головній сцені.

Доречі сцена без діла не стояла, адже кожну годину на ній отримували свої призи переможці розважальних дисциплін та постійно проходячих там конкурсів та вікторин. Одною з головних подій на сцені став, звичайно, Алло Mobile Quest. Тут учасники проявили неймовірну активність, адже багато з них навіть перевиконали завдання у дуже короткі терміни. Найбільш активні, а також найбільш везучі учасники отримали призові сертифікати від Алло.

Окремо хотілось би розказати про VR зону. Там відвідувачі фестивалю могли відчути себе у грі, і це заінтригувало багатьох. Зона ніколи не стояла без людей, і навіть при своїй кількості місць генерувала черги з бажаючих нових відчуттів. Також відчути себе у грі та зробити шикарні спогади допомагали наші фотозони.

Під кінець хочется сказати “Дякую!” Одесі, адже для нас це також були незабутні емоції. Але це ще далеко не кінець, адже декого з вас ми ще побачимо у Києві на грандіозному фіналі нашого фестивалю. Ну а вже меньше за тиждень на Алло Mobile Game Fest чекає наступна зупинка – Львів. Приходьте і приводьте друзів за позитивними емоціями та цінними призами 29 та 30 квітня у ТРЦ Victoria Gardens. До зустрічі там!